Apie mus

Rossi Skincare tiešsaistes veikals - izvēlēta un kvalitatīva kosmētika dabiskam skaistumam!

Mēs sākām savu darbību 2021. gada 9. martā, nav noslēpums, ka pandēmijas laikā daudziem cilvēkiem bija jārisina ādas problēmas, tāpēc vēlme palīdzēt risināt šīs problēmas kļuva par vienu no mūsu galvenajiem mērķiem! Mēģinot definēt savu nišu, mēs nolēmām, ka mūsu klāstā būs tikai augstas kvalitātes un efektīvi produkti, kas palīdzēs cilvēkiem rūpēties par sevi un uzlabot ādas stāvokli mājas apstākļos un par pieņemamu cenu. Rossi Skincare kosmētikas uzmanības centrā ir cilvēka dabiskais skaistums un tā kopšana. Galu galā veselīga un mirdzoša sejas krāsa sniedz daudz lielāku pašapziņu.

Īpašu uzmanību pievēršam arī konsultācijām un padomiem. Mums ir ļoti svarīgi, lai cilvēki, kas interesējas par mūsu produktu klāstu, iegādātos tikai tos produktus, kas viņiem patiešām der. Šādā veidā mēs cenšamies veicināt arī ilgtspēju, jo mēs nevis mudinām cilvēkus iegādāties produktus, kurus viņi neizmantos, bet gan cenšamies sniegt noderīgu informāciju, lai palīdzētu viņiem iegādāties izvēlētos un viņiem noderīgos produktus - ar mūsu bloga, Instagram konta un raidījumu palīdzību, kas palīdz cilvēkiem izvēlēties pareizos produktus.

Mūsu vērtības:
  • Pārredzams produktu sastāvs: mēs vienmēr iekļaujam pilnu sastāvu katra produkta aprakstā, neslēpjot nekādas sastāvdaļas. Mēs saprotam, ka pat kvalitatīvos ādas kopšanas līdzekļos bieži vien ir sastāvdaļas, ko katra āda nepanes, tāpēc mēs vienmēr sniedzam pilnu sastāvu un detalizētu produkta aprakstu.
  • Klientu emocijas: mēs saprotam, ka iepirkšanās tiešsaistē lielākajai daļai cilvēku ir patīkama izklaide vai rituāls, tāpēc mēs cenšamies, lai arī iepirkšanās mūsu interneta veikalā atstātu pēc iespējas labāku iespaidu uz mūsu klientiem. Mēs pastāvīgi atjauninām savu tīmekļa vietni, lai tā būtu pēc iespējas ērtāka lietotājiem un pievilcīgāka. Visi veiktie pasūtījumi tiek nosūtīti katru darba dienu, tāpēc klienti parasti jau nākamajā dienā var baudīt savas preces.
  • Ilgtspēja: visi mūsu pasūtījumi tiek iepakoti, izmantojot ilgtspējīgus materiālus! Visi mūsu izmantotie iepakojuma materiāli ir videi draudzīgi un pārstrādājami. Mēs neizmantojam plastmasas vai vidi piesārņojošus iepakojuma materiālus. Ilgtspēja ir cieši saistīta arī ar patērētāja koncepciju, kas ir ļoti svarīga mūsu uzņēmējdarbības attīstībai. Mēs pastāvīgi cenšamies sniegt cilvēkiem pēc iespējas vairāk informācijas par mūsu pārdotajiem produktiem. Mēs arī cītīgi strādājam, lai sniegtu plašu un noderīgu materiālu par mūsu produktos izmantotajām aktīvajām sastāvdaļām, to labvēlīgo ietekmi uz ādu un ādas problēmām, ko tās risina, lai klienti iegādātos produktus, kas viņiem ir piemēroti un ko viņi izmantos. Ar maziem soļiem mēs cenšamies mazināt patērētājmīlestību.
  • Misija: piedāvāt ādas kopšanas produktus ar labām sastāvdaļām un pieejamām cenām. Sniegt pilnīgu atbalstu un konsultācijas produktu izvēlē. Izglītot un mudināt cilvēkus labāk rūpēties par savu ādu mājās. Ar Rossi Skincare kosmētiku tas ir vienkārši!
Mūsu vīzija ir kļūt par vienu no populārākajiem tiešsaistes veikaliem, kas piedāvā augstas kvalitātes ādas kopšanas produktus sejai un ķermenim. Mēs strādājam pie nākotnes, kad saviem klientiem varēsim piedāvāt pasaulē pazīstamus un godalgotus zīmolus. Mēs arī ceram nākotnē atvērt fizisku veikalu! Tas ļaus cilvēkiem atrast sev piemērotus ādas kopšanas produktus vēl plašāk.